Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Вибiр резервного електропостачання

Сучасна людина, що живе в століття інформації та технологічного прогресу. Довіряє свій комфорт, затишок і безпеку автоматичним і напівавтоматичним системам. Всі системи дозволяють, нам знаходиться в теплому приміщенні, з постійним забезпеченням світла і всіх інших благ цивілізації. Всі цими благами хочеться користуватися не тільки вдома, а й на робочому місці, заміському будинку, на відпочинку. Щоб створити нам комфортну і затишну життя скрізь над цим трудяться різного роду пристрої, на жаль які не можуть працювати без електрики. А ситуація з електропостачанням рік від року змінюється лише в гіршу сторону. Висока завантаженість ліній електропередач, підстанцій, величезним (і постійно зростаючим) числом споживачів, все частіше виходять з ладу. У сучасних будівлях, при складанні проекту, ще з нульового циклу будівництва, створюється структура резервного енергопостачання від бензинової або дизельної генераторної установки, яка в потрібний момент буде працювати. Можливо, чи встановити електростанцію вже в існуюче приміщення або інфраструктуру? Це питання давайте розглянемо більш детально. Тому що кількість споживання енергопостачання, для кожної ділянки роботи або приміщення, використовується своє.

Для дачної ділянки (заміського будинку)

До сучасного заміського будинку пред'являється все більше вимог. Хочеться дачу або багаторівневий котедж, обладнаний за останнім словом техніки дизайну. Для цього потрібно безперебійне електропостачання.

Однією з основних задач при вирішенні цих проблем є правильний підбір генераторної установки і стабілізаторів напруги. Потім проводиться підключення та монтаж обладнання в наданому приміщенні або в виготовленому вуличному всепогодному блок-контейнері. Можна також оснастити будь-яку електростанцію системою автоматичного запуску та управління навантаженням. Уже встановлені генератори завжди можна поліпшити. До доопрацюванням відноситься зниження рівня шуму, установку системи вентиляції і відведення вихлопних газів.

Для офісу

Швидкість передачі інформації і даних, обробка і збереження інформації стає невід'ємною частиною сучасного бізнесу. Вихід з ладу системи, сервера в першу чергу це втрата інформації та баз даних, що може спричинити за собою матеріальний збиток підприємства. Установка джерела безперебійного живлення (ІБП) вирішує лише частину проблеми. Абсолютним і безперебійним можна назвати комплекс, що складається з генераторної установки з системою автоматичного запуску і джерела безперебійного живлення. Тому необхідний індивідуальний підбір системи та встановлення обладнання, який допоможе якісно використовувати енергопостачання.

Для підприємства

Будь-яке підприємство оснащене обладнанням, незалежно від поставлених перед ним завдань, є енергоємною структурою. Часто до складу такого обладнання входять елементи з невпинним циклом роботи. Після відмови електромережі, відновлення або запуск такого елемента задача технічно важка, дорога і тимчасово утрудняє роботу виробничого комплексу в цілому. За допомогою генераторної установки на базі дизельного двигуна, забезпечить безперебійне електропостачання вашого виробництва. В свою чергу це може поліпшити кількість чи якість виробництва.

Підбір і встановлення обладнання гарантує вам надійний і безперебійне електропостачання. Професійна техніка та обладнання буде справно працювати і виконувати поставлені перед нею завдання тільки за умови, якщо буде введена в експлуатацію кваліфікованими фахівцями, що мають необхідні навички і досвід в проведенні монтажних робіт обладнання даної категорії складності.

Дата: 18.10.2014