Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Двигуни генератора

Двигун генератора - це серце будь-якого типу механізму такого призначення. Також як і серце людини двигун, може трудиться дуже довго, при цьому не давати збоїв в роботі. В різних галузях життєдіяльності людини він знайшов своє застосування, т.к. двигун автомобіля - тільки один з видів. Також великою популярністю користується двигун загального призначення. Двигун загального призначення застосовується для виробництва генераторів, водяних насосів, машин малої механізації, газонокосарок та іншого обладнання.

Для більш зручного вибору або підбору двигуни генератора розділили на категорії за їх призначенням:

  1. Професійні
    Професійні двигуни загального призначення відрізняються від інших боле високими показниками потужності і тривалістю роботи.
  2. Напівпрофесійні
    Ця категорія двигунів загального призначення цілком може прослужити довго і якісно, тільки відрізняються показниками тривалістю роботи самого агрегату.
  3. Побутові
    Побутові двигуни загального призначення - вже від назви категорії зрозуміло, що вони застосовуються і при будівельних роботах, і на дачних ділянках або котеджах, деякі моделі можуть тимчасово послужити джерелом основного харчування.

Щодо двигуна - то конструкція робочої системи двигуна однакова у всіх. Відмінністю є мотор, він може бути дизельним або бензиновим. Бензиновий двигун обшего призначення працює тихо або безшумно, не доставляючи клопоту вашим близьким, сусідам або оточуючим. Недоліком такого двигуна є тільки ціна на паливо, яка невпинно зростає. Дизельний двигун загального призначення мають високу продуктивність і економічніше бензинових двигунів. Є й недоліки: вихлопні гази і шум.

Як будь-який агрегат, який працює на вироблення енергії, він починає нагрівається при тривалій роботі. У разі перегріву двигун, в кращому випадку може автоматично припинити роботу, а в гіршому виходить з ладу.

Від перегріву у двигуна загального призначення є зашита. Зашита двигуна криється у повітряній системі охолодження. Повітряна система охолодження працює так: сорочка циліндра вільно обдувається повітрям, тим самим забираючи велику частину тепла двигуна. Є найпростішою, тому що не вимагає складних деталей і систем управління. Недолік системи полягає в маленькій теплоємності повітря, що не дозволяє рівномірно відводити від двигуна велика кількість тепла, відповідно, створювати компактні потужні силові установки.

Ще однією відмінною рисою двигуна генератора загального призначення є його асинхронна Рабату. Тобто швидкість обертання двигуна змінюється зі зміною навантаження на нього, що дуже важливо при обширному застосуванні двигуна.

Не можна забути, що двигун генератора чотиритактний. Переваги 4-х тактного двигуна це: більший ресурс, велика економічність, більш чистий вихлоп, не потрібно складна вихлопна система, менший шум, не потрібно додавання масла до палива. Слід зауважити, що вибір упав саме на чотиритактний двигун для виробництва.

Також велике значення мають умови їх експлуатації та кліматичні умови, в залежності від яких використовуються різні види двигунів, що мають конструкційні особливості, що роблять їх придатними для експлуатації в різних умовах. І не можна забувати про охорону навколишнього середовища! Рівень шкідливих викидів бензинових двигунів загального призначення відповідає нормам ЄВРО 2, встановлених Управлінням з охорони навколишнього середовища США і ЄС. Норма ЄВРО 2 це рівень забруднення вихлопними газами навколишнього середовища, точніше його норма, яку не повинен перевищувати двигун.

Дата: 19.10.2014