Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Мотопомпи

Серед безлічі корисних винаходів, які використовуються людиною в професійній сфері діяльності або домашніх умовах, особливе місце належить мотопомпам. Неможливо уявити, як би ми справлялися з проблемою поливу на присадибній ділянці, водопостачанням заміських котеджів, наповнення басейнів або відкачуванням води з великих площ? За роки експлуатації ці незамінні помічники встигли зарекомендувати себе тільки з позитивного боку, без допомоги яких часом просто неможливо обійтися.

Основна перевага мотопомпи - автономність і мобільність, оскільки вони представляють собою насос з двигуном внутрішнього згоряння. Залежно від типу використовуваного палива мотопомпи бувають: бензинові і дизельні.

Технічні характеристики мотопомп дозволяють використовувати їх для виконання широкого спектру робіт: полив, водопостачання, при проведенні іригаційних робіт, відкачці води, усуненні аварій і ліквідації паводків.

Мотопомпи використовуються не тільки для відкачування води, а й для перекачки різних сумішей.

Залежно від призначення мотопомпи прийнято розділяти на такі види:

  • мотопомпи для процесу відкачування чистої води і злегка забруднених сумішей;
  • мотопомпи для сильнозагрязненная води і сумішей із домішками твердих частинок;
  • мотопомпи з високим тиском подачі води.

Принцип роботи мотопомпи досить простий: у порожнині між лопатями, закріпленими на диску, надходить рідина, яка під дію відцентрової сили надходить в центр устаткування і викидається назовні через вихідний патрубок.

Щоб мотопомпа експлуатувалася якомога довше і не потребувала ремонту, слід врахувати ряд рекомендацій:

  • перед запуском двигуна слід наповнити робочий об'єм рідиною, щоб не включати пристрій «всуху» і не допустити перегріву двигуна;
  • перед запуском двигуна слід перевірити забірний шланг, щоб в ньому не було повітря. Повітряний міхур може привести до «гідравлічного удару», який здатний нанести шкоду лопатям мотопомпи;
  • обов'язково слід стежити за часом роботи агрегату, так як більшість сучасних моделей розраховані на тривалість роботи не більше однієї години.

Якщо місцем зберігання мотопомпи буде неотпаліваемое приміщення, то перш ніж розмістити в ньому агрегат необхідно злити з нього всю воду.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір мотомп з гарантією якості пропонованого обладнання.

Дата: 29.10.2014