Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Снiгоприбиральникi

Сучасні досягнення технічного прогресу все більше і більше входять у наше життя. Ми вже перестаємо дивувати того, як різні прилади, пристрої та устаткування наповнюють наше життя комфортом і затишком. Безсумнівно, таких помічників більше застосовується в домашньому побуті, але як бути, якщо Ви живете за містом, і крім домашніх турбот, ще необхідно потурбуватись і про прилеглої території? В зимовий період найкращим помічником з прибирання снігу стане надійна снігоприбиральна техніка. Ми пропонуємо Вашій увазі снігоприбиральні машини Honda, які відрізняються не тільки якістю виготовлення, а й потужністю і широким набором функцій, що дозволяє вибрати відповідну модель.

Снігоприбиральникі Honda - це ідеальні помічники при розчищенні території від снігу. Використовуючи машини для прибирання снігу, Ви не тільки впораєтеся з трудомісткою роботою за короткий проміжок часу, а й отримаєте задоволення від перебування на свіжому повітрі і отриманого результату.

Як правило, снігоприбиральна техніка, яка представляє собою машину колісного або гусеничного типу, оснащена шнеками, які переміщують снігову масу до місця викиду. Спектр застосування снегоуборчніка досить широкий: розчистка доріжок на присадибній ділянці, біля магазину, офісу чи гаража. Потужність снегоуборчніка розрахована на те, щоб машина легко справлялася з мокрим, сухим, пухким, злежані снігом і навіть з льодом. При цьому бензинові снегоуборочнікі з гусеничним ходом розраховані на роботу в екстремальних умовах.

Для всіх моделей снігоприбиральників Honda характерні бездоганність роботи і низький рівень шуму. Лінійка бензинових снігоприбиральників представлена чотиритактними двигунами, потужність яких варіюється від 5 до 24 л.с., що дозволяє вибрати модель снігоприбиральника, відповідну саме для Вашої ділянки. Головним правилом для розробників Honda стало особливу увагу зручності застосування машин. Цей принцип знайшов застосування в особливій ергономічності рукояток, важелів і кнопок, щоб максимально спростити та убезпечити управління снегоуборочніком при будь-яких погодних умовах.

Досвід компанії Honda при проектуванні і випуску сучасних моделей снігоприбиральника дозволив завоювати компанії лідируючі позиції на ринку, і стати снегоуборочнікам зразком технічної досконалості. Моделі на гусеничному або колісному ходу забезпечуватимуть легке і надійне управління агрегатом в поєднанні з відмінною стійкістю. Десятки тисяч користувачів снегоуборочнікамі Honda в усьому світі переконалися в надійності і високої продуктивності техніки.

Дата: 29.10.2014