Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Вітер або дизель?

Недолік потужності або скачуть напруга в мережі все частіше призводять сучасного споживача до того, щоб вибрати автономну систему для подачі енергії в приміщення. І тут постає вибір: вітер або дизель, або іншими словами, що є більш вигідним і безпечним для отримання електрики і тепла?

Перевагою того й іншого виду джерела енергії може служити принцип роботи автономної системи, тобто вітряна або дизельна установка може використовуватися як додаткове джерело тепла та енергії при існуючій централізованої подачі електроенергії. Досить поставити автоматичну систему резерву між двома джерелами, і можна назавжди вирішити проблему танцював напруги.

Зовсім інакше йде справа, коли мова йде про повну автономності. Використання природних ресурсів стає все більш гострою проблемою, тому в останні роки популярність набирають альтернативні джерела отримання електроенергії. Одним з найперспективніших вважається вітрогенератор (ВЕУ).

Перетворюючи енергію вітру в електричну, залежно від призначення, вітрогенератори прийнято ділити на промислові та домашні, тобто приватного використання. Головна перевага ВЕУ - відсутність сировини і відходів, що є важливим показником ефективності та екологічності установки. Але при цьому важливою умовою для стабільної роботи вітрогенератора є високий показник середньорічного рівня вітру. ВЕУ для промислового виробництва відрізняються великими розмірами і потужністю. Вітряна електростанція, призначена для приватного користування буває декількох типів і вибір відповідної залежить в першу чергу від умов місцевості. У зоні стабільного сильного вітру найбільш ефективним буде лопастнік, при мінімальному рівні вітру краще використовувати вітрильник. І той, і інший варіант мають свої переваги і недоліки, тому при виборі відповідної моделі, насамперед, орієнтуйтеся на місцевість, де буде встановлений ВЕУ. У кожному разі потужності вітроустановки буде достатньо, щоб покрити базові потреби невеликого заміського будинку, що не перевищують 500 Вт.

При надлишках вироблюваної електроенергії її можна використовувати для опалення приміщення. Незважаючи на всі переваги вітрогенератора, головним недоліком його роботи є необхідність додаткових витрат для забезпечення стабільної подачі електроенергії промислового якості. З цією метою необхідно буде придбати додаткові пристрої. У зв'язку з цим силу вітру стали все більше застосовувати для опалення приміщень та отримання гарячої води, так як ці системи не настільки вимогливі до безперебійності і якості енергії.

Дизельні генератори теж отримали широке поширення в повсякденному житті. Їх перевага - автономності і компактність що особливо цінно при відсутності центрального електропостачання. Для їх роботи потрібне використання сировини, але при цьому вони гарантують стабільну подачу електроенергії на той чи інший об'єкт. Як правило, для сервісного обслуговування дизельних генераторів в регіонах є цілі мережі, тому в разі необхідності можна звернутися за кваліфікованою допомогою. До того ж вони можуть працювати при будь-яких погодних умовах.

Вибір кожного з варіантів надасть Вам відмінну можливість зробити свій будинок максимально комфортним і затишним. Вітряна електростанція або дизельний генератор забезпечать необхідною кількістю електроенергії і допоможуть досягти фінансової стабільності.

Дата: 24.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua