Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Автономне електрозварювання

У своїй роботі будівельники та ремонтники різних спеціалізацій не обходяться без зварювальних робіт і використовують різне обладнання, але жодне з них не зрівнятися з таким корисним і зручним пристроєм, як зварювальна електростанція. Її можливості здаються, часом, просто безмежними, тому що її можна використовувати і там, де є перебої з електроенергією, і там де взагалі відсутнє джерело електроенергії. Завдяки цій особливості зварювальні електростанції завоювали свою популярність на ринку.

Що ж являє собою Зварювальні генератори? Як правило, це спеціалізоване обладнання складається з двигуна внутрішнього згоряння (бензинового або дизельного) і генератора, яке призначене для отримання електроенергії або проведення зварювальних робіт. А тепер уявіть: як сучасному будівельникові або ремонтникові обійтися у своїй роботі без цього дійсно корисного і зручного обладнання? У переліку її переваг: можливість виконання одночасно двох функцій, причому, як у звичайних, так і аварійних умовах. І це не враховуючи той факт, що обладнання можна використовувати в якості живлячого елемента для професійного чи побутового електроінструменту, наприклад, насоса, електричної пилки, компресорів і навіть холодильників.

Компанії-виробники, що спеціалізуються на виробництві зварювальних електростанцій: Geko, Genmac, Ewropower та інші, подбали про те, щоб обладнання можна було використовувати в складних умовах.

Залежно від типу робіт можна вибрати і різні модифікації зварювального обладнання: трансформатори або інвертори. Для роботи з металоконструкціями зі звичайної сталі або кольорових металів найкраще підійде апарат-трансформатор, до того ж і коштує він значно дешевше. За допомогою зварювального інвертора можна з легкістю провести зварювання вуглецевих сталей і чавуну, при цьому інвертори мають більш компактними розмірами і стабільністю струму. Для роботи зварювальної електростанції трансформаторного або інверторного типу знадобиться напруга в 220 або 380В.

При установці зварювальної електростанції найкраще звернутися до допомоги фахівця, а якщо такої можливості немає, то необхідно враховувати такі особливості: постачання паливним матеріалом, відведення вихлопних газів і зниження шуму.

Процес електрозварювання досить ємний і складний процес, при цьому не кожна зварювальний електростанція здатна витримати необхідне навантаження, у вигляді підключених апаратів. Щоб уникнути неприємних наслідків, слід підійти серйозно до вибору зварювальної електростанції.

Дата: 24.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua