Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Стабілізатори напруги українського виробництва

Вибір відповідного стабілізатора напруги є непростим завданням. На перший погляд може здатися, що це і не настільки необхідне обладнання, на яке слід витратити частину зароблених коштів. Але ті люди, які на власному прикладі випробували на собі розчарування від виведення з ладу дорогої техніки: холодильників, кондиціонерів, телевізорів, пральних машин через стрибки напруги в електромережі - можуть переконливо довести зворотне. Стабілізатор напруги вкрай необхідний тоді, коли в мережі відбуваються скачки напруги, а також для захисту обладнання від перешкод і коротких замикань.

Найпопулярнішими якісними стабілізаторами напруги українського виробництва є сімісторних, тиристорні або напівпровідникові стабілізатори напруги. Основу їх конструкції становить автотрансформатор з кількома висновками на обмотках. Переваги таких моделей - високу швидкодію, відсутність механічних рухомих частин і широкий робочий діапазон. Але все ж головними принципами при виборі стабілізатора напруги являеются кількість фаз, потужність стабілізатора, діапазон вхідних робочих напруг, час і точність стабілізації напруги, а також додаткові можливості. Саме таким якостям відповідає продукція українських компаній: Леотон, SinPro, СНПТО-Volter, Phantom та інші.

Серед представленого різноманіття продукції для будинку або офісу підійдуть однофазні стабілізатори. При постійній зміні напруги в мережі необхідно використовувати стабілізатор енергії, який на виході вирівнює напругу до рівня 220 В, і при цьому додатково не споживає електроенергію. Потужність стабілізатора визначається сумарною потужністю одночасно підключається до нього техніки. Правильний розрахунок безпосередньо впливає на ефективність використання стабілізатора і на його вартість. Щоб коливання в мережі не привели до дискомфорту або неправильної роботи приладів, слід вибирати модель з більш точними показниками стабілізації. З урахуванням всіх основних технічних характеристик залишається останній важливий вибір відповідної моделі стабілізатора напруги: підлоговий, настінний або настільний?

Дотримання цих мінімальних рекомендацій допоможе визначитися з покупкою відповідного стабілізатора напруги кращих виробників України. Хороший стабілізатор досить дорога покупка, і щоб бути впевненим на всі 100% в якості продукції, то краще всього вибирати стабілізатори напруги компаній, які встигли відмінно зарекомендувати себе на ринку і не соромитися консультуватися у фахівців, а вибір все одно залишається за Вами!

Дата: 24.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua