Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Резервна потужність - скільки треба?

Сьогодні на ринку представлена велика кількість автономних електрогенераторів, які суттєво відрізняються один від одного за багатьма характеристиками. При покупці портативної електростанції одним з найважливіших критеріїв вибору є її потужність. Якщо потужність генератора виявиться недостатньо високою, то він не зможе впоратися з потрібною навантаженням. Якщо ж потужність генератора виявиться більше необхідної, то це призведе до непотрібних додаткових витрат. Для найбільш ефективного використання необхідно купувати автономний електрогенератор з оптимальною потужністю, яка потрібна для стабільного енергопостачання. Тому від правильного розрахунку залежить, наскільки корисною і економною буде його робота.

Коли мова йде про потужності генератора, то в першу чергу необхідно розрізняти номінальну і резервну потужності. Значення обох цих величин кожен виробник вказує в технічному паспорті генератора. Якщо генератор купується для постійного забезпечення електроенергією, то слід орієнтуватися на номінальну потужність. Якщо ж генератор буде дублювати основне електропостачання під час перебоїв з електрикою або в аварійних ситуаціях, то більш важливою характеристикою є резервна потужність. Резервну потужність електрогенератора досить часто називають максимальною потужністю. Номінальна потужність є тією максимальною потужністю, з якою генератор здатний постійно виробляти необхідну енергію в рекомендованому режимі експлуатації. Резервна потужність зазвичай на 10% вище номінальної і використовується при перевантаженнях протягом коротких проміжків часу.

Щоб правильно вибрати генератор потрібної потужності, необхідно врахувати безліч чинників і провести точні розрахунки. Наприклад, якщо генератор купується для електропостачання невеликого будинку, для якого необхідно освітлення і робота декількох побутових приладів, то буде достатньо генератора невисокої потужності. Якщо ж передбачається живити більш складне обладнання, наприклад, електродвигуни або насоси, які збільшують навантаження на генератор в кілька разів, то необхідно вибирати більш потужні системи. Також слід спланувати, чи знадобиться в майбутньому збільшення обсягів споживаної електроенергії.

Щоб правильно врахувати всі чинники, що впливають на вибір тієї чи іншої моделі генератора, настійно рекомендується викликати фахівця і отримати докладну консультацію з цього питання. Тільки фахівець грамотно проведе всі необхідні виміри і розрахунки, на підставі яких запропонує найбільш оптимальний варіант.

Дата: 24.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua