Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Чи можливе життя без електрики?

Для підтримки виробничого циклу, забезпечення електроживленням робочих приладів і техніки, електропостачання заміського будинку і т.д. не обійтися без автономного генератора електрики. Сфера застосування портативних електростанцій досить широка. Сьогодні кожен грамотний будівельний проект вимагає наявності резервного електропостачання на випадок аварійного відключення живлення. На ринку представлена велика різноманітність генераторів, що відрізняються за багатьма властивостями. Тому виникає природне запитання, як правильно вибрати відповідний генератор електрики?

Щоб правильно вибрати необхідний генератор необхідно враховувати кілька факторів. Для початку, необхідно визначитися для яких цілей він буде використовуватися. Наприклад, якщо це генератор для невеликого заміського будинку, то можна вибрати невелику портативну станцію потужністю 2-3 кВт. Цього цілком вистачить для стабільної роботи лампочок, холодильника, телевізора та іншої дрібної побутової техніки. Якщо в будинку додатково потрібно, наприклад, система вентилювання, запуск гидронасоса і робота інших енергоємних приладів, то краще вибрати генератор потужністю близько 5-6 кВт. У великих будинках, на виробництві, будівельних об'єктах і т.д. використовують електрогенератори потужністю від 20 кВт.

Говорячи про потужність генератора, слід розділити номінальну і резервну потужності, які вказує виробник в технічному паспорті. Якщо виходити з того, що генератор буде працювати в режимі постійного джерела енергії, то слід орієнтуватися на номінальну потужність. Якщо ж генератор купується для підтримки стабільної роботи в разі перепадів електроенергії, то слід більше уваги звернути на резервну потужність.

При покупці також важливо звернути увагу на кількість фаз генератора. Якщо до будинку підведена лише одна фаза, то й вибирати слід однофазний генератор. Але якщо будинок має три фази, то виходити треба з того, що трифазні генератори вимагають рівномірного розподілу навантаження. Перекіс розподілу навантаження не повинен перевищувати 25%, інакше генератор буде відключатися при перегріві або, що ще гірше-на слабонавантажених фазах напруга підніметься до критичного 270-300 вольт!

Сьогодні на ринку представлені генератори, що відрізняються за типом двигуна: дизельні, бензинові та газові. Якщо генератор буде працювати в режимі постійного джерела енергії, то перевагу варто віддати дизельним генераторам, оскільки це дозволить істотно знизити витрати на паливо. Бензинові генератори коштують дешевше дизельних, але витрати на паливо більш високі. Тому генератори з бензиновим двигуном рекомендується купувати в якості аварійних джерел електропостачання. Газові генератори можуть використовуватися як для постійного, так і для резервного забезпечення електроенергією. До основних переваг газових генераторів відносяться їх легкий запуск, чистий вихлоп, високий ресурс і відсутність проблем із заправкою паливом.

Вибір електрогенератора є дуже важливим і відповідальним рішенням. Не існує точних і простих розрахунків, які дозволили б швидко вибрати необхідний генератор. Від правильно підібраного генератора залежить стабільна робота підприємства або безперебійне постачання будинку електрикою. Якщо вам потрібен хороший генератор електрики, то найкраще звернутися до фахівців, які швидко підберуть оптимальний варіант.

 

В Чёрном море - щуки не живут, и на это самое место вполне законно претендует сарган, которого не только у нас, но и во многих других странах называют морской щукой.

Дата: 24.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua