Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Автоматика або напівавтоматика для Вашого генератора?

Сучасні дизельні або бензинові генератори оснащуються системою автоматичного запуску, яка приблизно через хвилину подає напругу на все підключене до міні-електростанції обладнання, прилади, освітлення. При включенні центрального електропостачання генератор вимкнеться також автоматично, як і включився.

Для господаря головним завданням є «нагодувати» генератор (заправити паливом до того як двигун відключиться через голодування!), І друге - стежити за «здоров'ям» Вашого електричного друга: замінити вчасно масло і необхідні фільтри, хоча-б раз на місяць дати йому можливість попрацювати - для тренування і Вашої впевненості в його самопочуття, якщо генератор в приміщенні - стежити за справністю системи вентиляції. Якщо Вам самим ніколи цим всім займатися - раз на півроку викличте спеціаліста для профілактики!

Тепер до головного питання теми: встановлювати систему автоматичного пуску-зупинки Вашого генератора (або мініелектростанції, це одне і теж по суті), або буде достатньо і блоку напівавтоматики?

Автоматичний режим передбачає запуск двигуна генератора без участі людини, тобто пропала електроенергія «зі стовпа» -автоматика через 6-8 секунд запускає двигун генератора, дає витримку 40-60 секунд на прогрів (якщо генератор обладнаний системою підігріву-10-15 секунд), після цього подається електроенергія з генератора на навантаження Вашого будинку, а при відновленні основного електроживлення автоматика перемкне навантаження будинку на «мережу», дасть час попрацювати двигуну вхолосту для охолодження -до 5-7 хвилин перед зупинкою. Далі автоматика переходить в режим контролю до наступного відключення електропостачання.

Режим напівавтоматики відрізняється від автоматичного тим що пуск двигуна здійснює людина - або ручним стартером-шнурком типу човнового двигуна, або ключем запалювання від акумулятора. Решта функцій - прогрів, перемикання навантаження будинку і зупинка двигуна при відновленні основної електромережі блок напівавтоматики виконує також автоматично.

Висновок: якщо є кому завести двигун генератора або генератор не обладнаний стартером від акумулятора - можна ставити блок напівавтоматики. А для комфорту чи можливе відсутності людей при аварійному відключенні світла - краще витратиться на автоматику!

 

Питання резервного електроживлення непростий, тому буде правильніше після пріценкі все-таки подзвонити фахівцям (краще навіть різним) для більш точної і докладної консультації, тому нюанси установки в приміщенні, вентиляції, перетину кабелю та кількості жив, і багато чого іншого краще дізнатися заздалегідь.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua