Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Альтернатива дизельним генераторам - наскільки реально і для кого?

За даними авторитетного американського агентства Renewable Energy Agency світових запасів нафти залишилося на 40 років, природного газу - на 62 роки, вугілля на 224 року, ядерного палива на 40 років. Використання невідновлюваних джерел енергії рано чи пізно призведе до енергетичного голоду. Тому на перший план виходять поновлювані джерела енергії. Використання вітрової та сонячної енергії є досить перспективним напрямком в енергетиці, але воно також має і ряд особливостей.

Вибираючи між дизельним генератором або іншими альтернативними джерелами електропостачання необхідно ретельно зважити всі за і проти. Слід врахувати вартість, технічні характеристики, обслуговування під час експлуатації, умови використання, обсяги виробленої енергії та багато іншого. Тому в даному питанні без професійної допомоги фахівця не обійтися.

Найбільш поширеною заміною дизельним генераторам є вітрові станції. Щоб встановити вітрову станцію треба провести ряд важливих розрахунків. Необхідно знати середньорічну швидкість вітру в даному регіоні, з'ясувати загальний вітроенергетичний ресурс, а також уточнити такі характеристики, як повторюваність і розподіл швидкостей вітру, питома потужність і енергія вітру, розподіл піків вітрової активності, періоди затишшя і багато іншого. Також необхідно врахувати вартість вітряної електростанції, вартість послуг з розрахунку і монтажу, а також час, необхідний для установки. Кількість вироблюваної вітряної станцією енергії безпосередньо залежить від характеру розподілу повітряних потоків в даному регіоні. Для розрахунку необхідно використовувати математичні формули, які дозволяють найбільш точно передбачити розподіл вітру і, тим самим, розрахувати обсяг електроенергії, яку здатна виробити вітряна станція. У регіонах з малою вітрової активністю не має сенсу використовувати вітряні станції. Для встановлення сонячних електрогенераторів необхідні точні розрахунки щодо інтенсивності сонячного освітлення в регіоні. Також слід розуміти, що і вітряні та сонячні електростанції вимагають досить велику площу землі для розгортання.

Не всі альтернативні джерела енергії є екологічно чистими. Альтернативні джерела енергії володіють зовсім іншим спектром дії на навколишнє середовище і людини, які ще недостатньо добре вивчені.

Питання використання традиційних та альтернативних джерел енергії залишається відкритим. Альтернатива дизельним генераторам є, але вона не завжди виправдана. Перш ніж купувати той чи інший автономне джерело енергії слід все ретельно зважити і прорахувати, а також обов'язково проконсультуватися з професіоналами в даній сфері.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua