Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Зниження пускових навантажень на мережу або генератор

Практично всі електричні прилади в момент запуску споживають набагато більше електроенергії, ніж під час робочого режиму. Це в свою чергу веде до більшого навантаження на електромережу або генератор, що призводить до загального падіння напруги. Падіння напруги може негативно позначитися на роботі інших електроприладів, які в даний момент підключені до мережі. Якщо ми включаємо невеликі побутові прилади, то це не настільки критично, як запуск енергоємних приладів, таких як електродвигуни, насоси, компресори, спринклерні системи, редуктори, верстати та багато інших прилади високого навантаження. Дану проблему слід враховувати при купівлі бензинової або дизельної електростанції. Тому необхідно вибирати генератор відповідної потужності, який би впорався з таким навантаженням.

Зниження пускових навантажень на мережу або генератор є дуже актуальним питанням. Для вирішення даної проблеми використовують пристрої плавного пуску. Дані пристрої являють собою електромеханічний прилад, який під час запуску електродвигуна утримує струм і напруга в допустимих межах. Вони широко застосовуються для запуску асинхронних електродвигунів, які в момент запуску або зупинки створюють небажані механічні ривки і великий індукційний струм. Пристрої плавного пуску або зупинки дозволяють продовжити термін експлуатації електроприладів за рахунок зниження механічного навантаження на деталі. А також дозволяють плавно керувати роботою двигуна. Це досягається за рахунок регулювання пускового струму і напруги. Обмеження струму і поступове збільшення напруги дає можливість ефективно запустити електроприлад з найменшим навантаженням на мережу.

Пристрої плавного пуску бувають електричними, механічними або електромеханічними. Принцип дії механічних пристроїв плавного пуску заснований на обмеженні крутного моменту двигуна і гальмуванні різких наростань його оборотів. Для цих цілей можуть використовуватися різноманітні гальмівні колодки, магнітні блокіратори, рідинні муфти, противаги і т.д. Електричні пристрої м'якого пуску поступово підвищують або знижують, при запуску або зупинці електродвигуна відповідно, напруга. При запуску опорна напруга зниженого рівня, достатню для постачання приладу електроенергією, плавно підвищується до необхідного значення, щоб розігнати і запустити електродвигун. Зазвичай електричні пристрої використовують фазові методи управління і мають вбудований режим енергозбереження та корекції коефіцієнта потужності.

Пристрої плавного запуску надійно захищають прилади від стрибків струму, напруги, обриву фази, перегріву, короткого замикання, ривків в механічних приводах і т.д. Вони швидко окупляться, оскільки дозволяють істотно знизити витрати на обслуговування.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua