Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Інверторні електростанції - в чому переваги?

Інверторні електростанції являють собою автономний генератор змінного струму з инверторной системою, яка дозволяє виробляти електроенергію зі стабільним вихідним напругою і стабільною частотою. Така електроенергія вважається більш високої якості, ніж та, яку виробляють звичайні бензинові або дизельні електростанції і більше підходить для приладів, які чутливі до перепадів напруги. Інверторні електростанції ідеально підійдуть для живлення таких складних приладів, як комп'ютерна техніка, медичне обладнання, високоточні вимірювальні прилади і т.д.

У інверторних електростанціях реалізований принцип широтно-імпульсної модуляції. Вхідний змінний струм за допомогою випрямляча перетвориться в постійний струм. Потім відбувається стабілізація і вирівнювання амплітуд хвильових коливань за допомогою ємнісних фільтрів. Після цього отриманий постійний струм перетвориться в що виходить змінний струм. Високоякісне згладжування коливань забезпечується спеціальною системою, яка відстежує необхідні характеристики вихідного струму. Дана процедура дозволяє отримати струм більш високої якості, який необхідний для чутливих електричних приладів.

Інверторні електростанції мають цілу низку переваг. У першу чергу це відноситься до їх економічному режиму роботи. Інверторна система запалювання і автоматичне регулювання обертів двигуна дає можливість істотно знизити витрату палива залежно від необхідної потужності. При малих навантаженнях инверторная електростанція автоматично перемикається в економічний режим витрати палива. Сучасні інверторні електростанції найчастіше оснащуються бензиновим двигуном, мають поліпшену систему повітряного охолодження і шумоізоляції, а також мають ефективну систему згоряння палива зі зниженим рівнем викиду шкідливих речовин. Бензинові інверторні електростанції працюють тихіше, ніж дизельні, тому вони частіше використовуються тоді, коли немає можливості розташувати їх на достатній відстані, щоб знизити рівень видаваного шуму. За своїми характеристиками, технічним параметрам і вироблюваної потужності струму інверторні електростанції можуть істотно відрізнятися.

Інверторні електростанції в порівнянні із звичайними електростанціями більш економічні, екологічно чисті, захищені, надійні і менш гучні. Інверторні електростанції виробляють змінний струм більш високої якості, який необхідний для чутливих електроприладів. Вони чудово підійдуть як для резервного джерела електроенергії на виробництві, так і для безперебійного постачання заміського будинку.

 

В музеях Коктебельского эколого-историко-культурного заповедника вот уже несколько лет успешно воплощается в жизнь программа по музейной педагогике.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://energorezerv.com.ua