Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Стабілізатори - Скільки коштує стабільна напруга?

Стабільна напруга є важливою характеристикою електромереж, від яких залежить надійна і продуктивна робота будь-яких електроприладів. Для отримання стабільної напруги використовуються стабілізатори, які дозволяють автоматично підтримувати в мережі задану напругу. Залежно від типу вихідної напруги стабілізатори діляться на три великі групи: стабілізатори електронні, сервопривідні і релейні (останні - майже з кам'яного століття! :)). Вони можуть мати різну будову, але виконують одну й ту ж функцію-вирівнювати напругу і відсікати аварійно-високе при форс-мажорних ситуаціях.

Стабілізатори широко використовуються в побуті та промисловому виробництві, де необхідно забезпечити стабільне постачання електроенергією. Вони дозволяють уникнути різких перепадів напруги і надійно захистити електротехніку. Застосування стабілізаторів дозволяє істотно підвищити ефективність роботи електроприладів і продовжити їх термін служби.

Придбати стабілізатор напруги можна в спеціалізованих магазинах. Перед покупкою слід уважно вивчити характеристики вашої електромережі і тільки після цього підбирати відповідний стабілізатор, який би впорався з потрібною навантаженням. Однією з основних експлуатаційних характеристик будь-якого стабілізатора напруги є діапазон вхідних робочих напруг. Дана характеристика показує рівень мережевої напруги, який призводить до включення стабілізатора і отриманню вихідної напруги заданої величини. Якщо діапазон вихідних робочих напруг стабілізатора перевищує напруга мережі, то такий стабілізатор не працюватиме і не принесе ніякої користі.

Наступною важливою характеристикою є діапазон гарантованої стабілізації. Дана величина показує значення напруги мережі, при якому стабілізатор видає необхідну напругу. Інформація про коливання напруги в мережі дозволить вибрати стабілізатор з необхідним діапазоном стабілізації. Також при покупці стабілізатора напруги слід звернути увагу на час стабілізації напруги. Дана характеристика є показником того, наскільки швидко прилад здатний відреагувати на коливання напруги. Чим менше час стабілізації, тим швидше стабілізатор впорається зі своїми функціями.

Стабілізатор напруги є важливою ланкою в ефективній роботі будь-якого електроустаткування. Купуючи якісний стабілізатор, який максимально відповідає параметрам електромережі, ви не тільки надійно захищаєте всі електроприлади, а й економите кошти на електроенергії.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua