Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Мотопомпа - помічник під час посухи, пожежі або повені

Мотопомпа являє собою спеціальний насос для перекачування рідини, оснащений бензиновим або дизельним генератором. Мотопомпи знаходять застосування в самих різних сферах. Їх широко використовують у сільському господарстві, промисловості, будівництві, комунальному господарстві та багатьох інших областях. Вони ідеально підходять для осушення водойомів, басейнів, колодязів, відкачування з каналізаційних ям, зрошення земельних ділянок, гасіння пожеж та ін.

Автономна робота, висока мобільність, універсальна функціональність, компактні розміри, відносно невисокий вага і незалежність від електромереж дає можливість використовувати мотопомпи для вирішення найширшого спектру завдань. Вони легко транспортуються і невибагливі в експлуатації. Це дозволяє їх застосовувати на найвіддаленіших ділянках в будь-яких екстремальних умовах. Мотопомпи здатні перекачувати не тільки чисту воду або слабозабруднених рідини, але і рідини з великим вмістом щебеню, піску, дрібних каменів, в'язких і густих рідин, що містять домішки. Вони використовуються для перекачування агресивних рідин, таких як морська вода, лужні розчини, хімічні речовини та багато іншого.

За типом двигуна мотопомпи діляться на бензинові та дизельні. Також вони відрізняються і безліччю інших характеристик: номінальна продуктивність, максимальна висота підйому, робочий об'єм двигуна, енергоспоживання, тип запуску, об'єм паливного бака, діаметр всмоктуючого патрубка, габарити, тип палива, витрата палива, час автономної роботи, допустимий розмір часток і багато іншого. Тому при покупці мотопомпи слід уважно продумати, для яких цілей вона буде використовуватися. Наприклад, якщо необхідна перекачування сильно забруднених рідин, то слід вибирати відповідну модель, так як мотопомпа, призначена для слабозабруднених рідин, не впорається зі своїм завданням. І навпаки, використовувати мотопомпу, призначену для забруднених рідин, в системах водопостачання нераціонально.

Вибирати модель мотопомпи слід з урахуванням потреб та цільового призначення. При покупці слід звернути особливу увагу на такі характеристики, як максимальна продуктивність насоса, висота підйому від місця забору рідини і втрати рідини під час транспортування по трубопроводах, шлангах, з'єднаннях і кранах.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua