Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Дизельгенератор - який краще?

Сучасні автономні електростанції діляться на дві великі групи: дизельні та бензинові генератори. Тому виникає природне запитання про те, який генератор краще. На жаль, на це питання немає однозначної відповіді. Щоб вибрати оптимальний варіант генератора слід враховувати не тільки його технічні параметри, але і те, для яких цілей він буде використовуватися. Підбір дизельного генератора здійснюється за кількома важливими характеристиками, і від їх поєднання і залежатиме наскільки економічним і продуктивним він буде. Правильно підібраний Дизельгенератор легко впорається із завданням безперебійного енергопостачання заміського будинку або промислового об'єкту.

Одна з найважливіших характеристик дизельгенератора є його потужність. Вироблюваної потужності повинно вистачити для забезпечення електроенергією всіх електроприладів і при цьому генератор не повинен відчувати помітного збільшення навантаження. Якщо електростанція постійно працюватиме на пікових навантаженнях, то це призведе до підвищеної витрати палива і швидкого виходу його з ладу. Тому рекомендується купувати дизельгенератори з запасом потужності. У той же час немає сенсу купувати надпотужну електростанцію для електропостачання, наприклад, заміського будинку, де немає гострої необхідності у великих навантаженнях.

Сучасні моделі дизельгенераторів легко впораються не тільки з функцією резервного енергопостачання, але і підійдуть в якості основного джерела енергії. Оцінка споживаної потужності, стабільність вихідної напругу і виробляється тип струму є одними з основних характеристик дізельгенератора. Не менш важливою характеристикою є витрата палива генератором. Дана величина показує наскільки дорого обійдеться зміст тієї чи іншої моделі генератора. Чим могутніше генератор, тим більший обсяг палива він витрачає в одиницю часу. Періодичність обслуговування визначається такою величиною, при якій Дизельгенератор здатний пропрацювати на одному повному баку. Також слід враховувати розміри і масу генератора, від яких залежить його мобільність і зручність транспортування.

Щоб вибрати оптимальну модель дізельгенератора слід детально вивчити всі його характеристики, зважити всі «за» і «проти», проконсультуватися з фахівцями і тільки потім здійснювати покупку. Правильно вибраний Дизельгенератор забезпечить стабільне енергопостачання, мінімальні витрати по утриманню та справно прослужить довгі роки.

Дата: 25.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua