Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Стабілізатор або відсікач напруги?

Підключаючи побутовий прилад в електромережу, більшість людей не замислюються про те наскільки це безпечно. Телевізори, комп'ютери, холодильники, пральні машини та інша побутова техніка сильно залежить від значення напруги в електромережі. Нестабільна напруга може привести не тільки до виходу з ладу електротехніки, але й стати причиною самовільного відключення електроенергії або загоряння. Електроприлади розраховані на роботу при напрузі 220 вольт ± 10%. Якщо поломка приладу сталася унаслідок стрибка напруги, то в гарантійному ремонті буде відмовлено, так як умови експлуатації не відповідали технічним вимогам.

Щоб уникнути можливих неприємностей з перепадами напруги використовуються стабілізатори або відсікачі напруги. Дані прилади служать для згладжування стрибків і перепадів напруги в мережі і дозволяють надійно захистити всю побутову техніку. Використання стабілізатора напруги дозволяє продовжити термін експлуатації електроприладів і заощадити на електроенергії.

Відсікачі напруги дозволяють уникнути виходу обладнання з ладу при перенапруженнях в мережі. Вигода від покупки відсікачів очевидна. Їх вартість відносно мала, вони забезпечують надійний захист всіх електроприладів, але вони не підтримують нормальні показники електромережі, як це роблять стабілізатори напруги! Тобто-за наявності хоч якоїсь напруги (зниженого або підвищеного), стабілізатор вирівняє його і Ви цього навіть не помітите, а відсікач включиться тільки коли напруга в мережі відновиться в межах норми!

Сьогодні на ринку існує величезна кількість стабілізаторів напруги, які відрізняються за багатьма технічними характеристиками. Промислові чи побутові стабілізатори являють собою досить складні прилади. Щоб вибрати відповідну модель, яка б забезпечувала максимальну ефективність і продуктивність мережі, необхідно враховувати безліч характеристик і параметрів. Якщо ви не є фахівцем в електриці, то не рекомендується самостійно вибирати стабілізатор. Необхідно проконсультуватися з фахівцями в даній області, які не тільки підкажуть який стабілізатор краще купити і дадуть відповідь н а всі запитання, але і підберуть найбільш оптимальну за характеристиками модель для заданої мережі. Купівля стабілізатора, який не справляється з навантаженнями мережі, рівносильна його відсутності. При цьому точно також можна сидіти без світла або відчувати перебої енергопостачання навіть при наявності стабілізатора.

Стабілізатори або відсікачі напруги є важливими і незамінними приладами в побутових або промислових умовах. Їх використання дозволяє більш ефективно використовувати електроприлади і істотно продовжити їх термін експлуатації. Вибір тієї чи іншої моделі стабілізатора в чому залежить від особливостей електромережі і планованої навантаження. Тому вибір і установку стабілізатора або отсекателя напруги повинні здійснювати тільки кваліфіковані фахівці в даній області.

Дата: 26.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua