Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Безперебійник або резервний генератор. Що вибрати?

Сьогодні в промисловості і в побуті проблема енергопостачання залишається досить актуальною. Перебої з електроживленням можуть спричинити серйозні збитки або стати причиною виходу з ладу дорогого устаткування. Тому використання незалежних від основної мережі електрогенераторів стає все більш популярним способом запобігання перебоїв з електроенергією. Найбільшого поширення в якості додаткових джерел енергії отримали джерела безперебійного живлення та резервні генератори. Тут ми спробуємо розібратися, що краще вибрати - безперебійник або резервний генератор.


Кожна людина хоч раз у житті стикається з відсутністю електроенергії і з тими проблемами, які з цоьго витекають. Досить часто виправлення поломки займає кілька годин і може призвести до непоправних збитків. У багатьох випадках для нормального функціонування обладнання відключення електроенергії неприпустимо. Сюди відносяться сигналізації пожежної безпеки, системи відеоспостереження, системи теплопостачання та багато іншого. Джерело безперебійного живлення являє собою автоматичний пристрій для безперебійного постачання електроенергією. Вони застосовуються там, де найменші перепади напруги можуть призвести до повної зупинки обладнання чи стати причиною втрати цінних даних. Їх використання дозволяє надійно захистити дороге обладнання, підвищити надійність і стабільність енергопостачання, зменшити витрати на обслуговування акумуляторних батарей, використовувати додаткові схеми для підключення електрообладнання та багато іншого.


Генератори представляють собою обладнання для перетворення однієї енергії в іншу. Найчастіше зустрічаються бензинові, дизельні та газові генератори. Вони мають широку сферу застосування в багатьох галузях господарської діяльності. Генератор резервного живлення мають досить великою потужністю і тривалим терміном автономної роботи. Однак вони потребують регулярної дозаправки палива і заміні масла і масляного фільтра. Робота резервного генератора може супроводжуватися шумом і наявністю вихлопних газів.

Вибір обладнання для резервного електропостачання промислових об'єктів або заміських будинків вимагає професійного підходу і допомоги кваліфікованих фахівців у даній сфері. Наприклад, для підрахунку необхідної потужності обладнання необхідно знати загальну кількість споживачів і пікові навантаження на мережу. Тільки комплексний підхід і ретельний аналіз дозволить підібрати оптимальну конфігурацію резервного обладнання і створити надійний захист від перебоїв з електроенергією.

Можна спробувати і самостійно вибрати генератор або «безперебійник», але Ви ризикуєте або переплатити за надлишкову потужність (при максимальному споживанні 5-6 кіловат в невеликому заміському будинку купувати 30 кіловатний «дизель» можна якщо тільки «продати» сусідові 20 квт). Але частіше буває навпаки - купують 2-кіловатний бензоелектростанцію, а потім дивуються чому вона глухне раз за разом, не включається насос, моргає світло як на дискотеці ...

Дата: 26.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua