Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

За дешево...

Останнім часом на ринку резервного енергозабезпечення все частіше можна зустріти самі екзотичні марки джерел безперебійного живлення, стабілізаторів, резервних генераторів і т.д. за дуже низькими цінами. Причому вся ця продукція широко представлена у великих магазинах, а менеджери невпинно рекламують всі вигоди від її придбання. Більш того, поряд з продукцією відомих світових виробників електрогенераторів за явно завищеними цінами продаються нікому не відомі моделі сумнівного виробництва. Як же розібратися у всіх тонкощах енергетичного обладнання і не купити задешево «відмінний» генератор? І скільки в кінцевому результаті обійдеться дешевий генератор?

Основним постачальником неякісної продукції на вітчизняний ринок є Китай. Всім добре відомо як китайські умільці люблять копіювати товари відомих брендів і продавати їх за заниженими цінами. На жаль, любителів дешевих товарів завжди буде достатньо, а, отже, і процвітання цієї діяльності гарантоване. Китайські електрогенератори мають привабливий дизайн, пристойними технічними характеристиками, наявністю безлічі додаткових функцій і на порядок меншою ціною, ніж аналогічна продукція відомих світових виробників. Однак не варто спокушатися, що такий генератор справно прослужить багато років і цілком себе окупить. Як показує практика, вже в перші дні експлуатації підробленого устаткування виникають суттєві проблеми: виявляється невідповідність фактичних показників із заявленими, окремі функції не справляються зі своїми завданнями, потужність генератора не відповідає зазначеній, витрата палива вище очікуваного, відсутня офіційна гарантія та багато іншого. А найсумніше, що такий генератор через 1-2 місяці вийде з експлуатації і вартість його ремонту виявиться порівнянною з вартістю нового генератора. Більше того, вихід з ладу генераторів, стабілізаторів, джерел безперебійного живлення та іншого обладнання може завдати непоправної шкоди наявним електроприладів і стати причиною їх остаточної поломки, а також бути загрозою для життя оточуючих.

Низька вартість китайського обладнання пояснюється недотриманням унікальної технології і порушенням базових принципів виробництва електрогенераторів. Нехтування елементарними правилами техніки безпеки і використання дешевих матеріалів дозволяє домогтися істотного зменшення ціни обладнання на шкоду її якості. Саме з цих причин покупка більш дорогих генераторів відомого виробництва є більш вигідною і виправданою. Це дозволяє зберегти нерви і здоров'я, а також заощадити витрати на ремонт та обслуговування. І не забувайте при покупці звертатися за допомогою до професіоналів в даній справі.

«Відмінний» -не означає кращий, а тільки відмінний від інших!

Дата: 26.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua