Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Монтаж газового котла

Одним з найважливіших етапів будівництва будинку є встановлення опалювальних систем та опалювальних приладів. Правильно спроектувати і якісно виконати роботи з монтажу котлів та опалювальних систем дуже важливо, тому що від цього залежить мікроклімат будинку, його комфортність і довговічність. Проект повинен бути виконаний фахівцем-професіоналом. Залежно від площі, планування, кількості поверхів і кімнат вибирається тип котла, місце його встановлення, а також необхідне опалювальне обладнання.

Якщо будинок забезпечений газопостачанням, то виконується монтаж газового котла. Якщо ж газ до будинку не підведений, використовуються інші види опалювальних котлів - дизельний котел, електричний або твердопаливний. По виду теплоносія котли бувають двох видів - котли парові і котли водогрійні. Як правило, котел встановлюють у спеціальному приміщенні - в котельній, що забезпечить безпеку, спростить догляд за котлом в процесі його експлуатації.

Підлоговий газовий котел на сьогоднішній день є самим безпечним і надійним. Крім того, оскільки природний газ на сьогоднішній день є найдешевшим теплоносієм, то установка газового котла буде дуже економічно вигідним рішенням. Газові котли працюють практично безшумно, для роботи потрібен скраплений газ при невеликому тиску. Коефіцієнт корисної дії газових котлів досить високий. Виготовляють котли з високоякісного чавуну або зі сталі. Такі котли мають міцні стінки, практично не піддаються корозії і дії високих температур. В залежності від проекту, котли газові встановлюють на підлогу, або на стіну. Підлогові газові котли як правило встановлюють для опалення великого приміщення, вони набагато потужніше і важче, ніж настінні котли. Відповідно, вартість підлогових котлів також вище.

Якщо в будинку передбачено тільки опалення, без необхідності підігріву води, то встановлюють котел газовий одноконтурний. Це більш економічний варіант. Якщо ж гаряча вода все-таки потрібна - потрібно вибрати двоконтурний котел. Вибір котла і місця його інсталяції також залежить від комплексного проекту всіх систем будинку - наприклад, системи вентиляції та кондиціювання, розташування електричної проводки, водопостачання, обігріву підлоги, інших комунікацій.

Дата: 26.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua