Поиск

Партнеры

профнастил цена

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Опалювальні котли

Все частіше люди стали вдаватися до будівництва приватних будинків. Коли закінчується зведення коробки будинку, починаються внутрішні роботи. Саме на цьому етапі і виникає гостра необхідність подумати про опалювальное обладнання. Крім того нерідко вони використовуються і для опалення великих промислових будівель. В даний час існують велика безліч компаній, які займаються виробництвом і продажем опалювальних систем. Однією з найбільш популярних і позитивно зарекомендованих можна назвати компанію Buderus.

Компанія пропонує найширший вибір опалювального обладнання для будь-яких приміщень. Особливою популярністю останнім часом став двоконтурний котел. Це дійсно зручне і компактне обладнання, яке кріпиться на стіну і економить простір. Такий котел здатний обігріти приміщення приватного будинку площею до 350 м2, а також забезпечити його гарячою водою. Крім того, вони набагато дешевше, ніж його підлогові аналоги.

Варто відзначити, що потужність таких настінних котлів може бути від 7,8 до 28 кВт. Для того, щоб обігріти 10 м2 необхідний 1 кВт потужності, тому при виборі двоконтурного настінного котла потрібно виходити з його потужності. Крім цього необхідно продумати і кількість використовуваної гарячої води, тому що від цього залежить вибір обсягу опалювального котла, а також його вартість. Ніхто не хоче переплачувати зайві гроші. Двоконтурні проточні нагрівальні котли можуть забезпечувати гарячою водою від 10 до 15 л на годину температурою близько 30 С°, а бойлерні настінні котли здатні нагрівати за годину 40-60 л води. Однак, розміри його значно більше. Крім того для підтримки температури використовується газ. Якщо необхідні великі обсяги гарячої води, то можна придбати і 200-літрові бойлери, які чудово поєднуються в роботі з одноконтурним газовим котлом.

Як правило, більшість людей воліють купувати саме газові котли, так як таке опалення набагато дешевше, а експлуатація опалювального обладнання проста. При використанні саме таких котлів завжди можна встановити необхідну температуру або виставити таймер, який дозволить підтримувати тепло і заощадити значну суму грошей.

Компанія Buderus реалізує котли газові самих різних моделей та потужностей. Тому кожен покупець може зробити відповідний йому вибір. Це можуть бути і настінні або підлогові газові котли з вбудованим пластинчастим теплообмінником, котли з закритою і відкритою камерою згоряння діапазоном потужності від 7 і до 28 кВт. Обсяг водяного бака також може бути різний, як і температура її нагрівання на виході. У будь-якому випадку, вибір, представлений компаній Buderus дуже великий і різноманітний.

Внесіть тепло в свій будинок!

Дата: 27.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua