Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Джерело безперебійного живлення

Що це за такий автоматичний прилад, який здійснює безперебійне електропостачання при втраті напруги в мережі?

У цій статті ми в подробицях дізнаємося про цей цікавий агрегат.

Останнім часом повсюди йде будівництво заміських будинків, а вони як ми всі знаємо, розташовані дуже далеко від всяких комунікацій і насамперед від основної електромережі. Важко уявити життя людини при відсутності елементарних зручностей, пов'язаних з водопостачанням або каналізацією. Але от коли відсутнє світло, тоді виникають справжні проблеми і їх якось потрібно вирішувати.

У цьому випадку може добре допомогти і наш диво-агрегат, джерело безперебійного живлення, або як ще його обзивають - ДБЖ. Хочеться сказати дещо не приємних слів на адресу енергетиків Росії. Через те що більша частина електромереж застаріли, часті аварії призводять до перебоїв і стрибків напруги. Сьогодні можна зробити своє перебування комфортним навіть далеко від основного джерела живлення. Можна придбати дизельну електростанцію, з нашим ДБЖ.

Робота системи ДБЖ

При втраті напруги в мережі, ДБЖ здійснює подачу електрики за рахунок харчування акумулятора. Як тільки знову з'являється харчування в мережі, він стає в режим очікування (зарядки). Перемикання виконується автоматично. У випадках коливання напруги в мережі ДБЖ проводить коригування норми подачі електрики. Будь агрегат такого рівня вимагає постійного догляду. Тому існує необхідність надягати спеціальну технічну одяг. Для зручності необхідно купити металеві шафи для одягу.

ДБЖ можна розділити на декілька категорій:

- лінійно-інтерактивні;

- з подвійним перетворенням напруги;

- резервні.

Що стосується резервних ДБЖ, то вони вступають в роботу зазвичай при відключенні (зниженні) напруги вище встановленої норми. Відбувається запитка їх від інвертора, який живиться від АКБ.

 

Лінійні ДБЖ працюють також як і резервні.

А ось ДБЖ з подвійним перетворенням напруги, говорить про те, що відбувається перетворення змінної напруги в постійне, але за допомогою інвертора знову перетворюється в змінну.

Можна зробити певні висновки. Для захисту від вимикання електрики найкраще підходять прилади (ДБЖ). Поряд з ними знайшли широке застосування й інші пристрої: мережеві фільтри, стабілізатори, дизельгенератори. Всі подробиці про ДБЖ можна дізнатися на сайтах інтернету. Важливо ознайомитися з багатьма такими пристроями і дізнатися їхню ціну.

Дата: 27.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua