Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Газонокосарки або мотокоси

Наступили спекотні літні деньки, і більшість власників заміських ділянок потягнулися на відпочинок. Щоб відпочинок на природі проходив не посеред бур'янів і зарослої трави на ділянці, а радував око підстриженим газоном, то для цього необхідно придбати сучасну модель газонокосарки або мотокоси. Ці пристрої неодмінно знадобляться Вам, якщо Ви хочете стати володарем доглянутого газону, на якому можна приємно і зручно розташуватися.

Газонокосарки або мотокоси - це незамінні універсальні інструменти по догляду за садовими участкамі. Перш ніж вибрати відповідну для себе модель газонокосарки або мотокоси слід визначитися з розміром і рельєфом ділянки. На невеликих (до 200 кв. метрів) земельних ділянках ефективніше буде використовувати електричну газонокосарку або тример. Якщо ж розміри ділянки перевищують зазначену площу, то найбільш прийнятним варіантом буде потужна бензинова газонокосарка або мотокос.

Стандартна модель газонокосарки є конструкцією з колесами і двигуном. Ріжуча гарнітура кріпиться на вал двигуна, і вона може регулюватися по висоті. Газонокосарки бувають з травосборником або прямим викидом трави. Головна особливість електричних і бензинових газонокосарок - мульчування. Скошена трава за допомогою спеціального ножа сильно подрібнюється і вдавлюється потоком повітря в газон, що особливо сприятливо позначається на його стані.

У тому випадку, якщо рельєф ділянки недостатньо рівний, з важкодоступними місцями, то краще зробити вибір на користь мотокоси або триммера. Вони також бувають електричні і бензинові. Деякі моделі мотокос можна використовувати навіть для зрізу молодих пагонів дерев і чагарників. Робота мотокос обмежується тільки наявністю джерела живлення і довжиною кабелю. Електричні мотокоси можуть мати як нижня, так і верхнє розташування двигуна, в той час як бензинові моделі - тільки верхнє або їх ще можна переносити у вигляді ранця на спині. Ріжуча гарнітура являє собою металевий ніж, спеціальні пильні диски або волосінь. Для роботи мотокоси з бензиновим двигуном двухтактного типу необхідно буде приготувати паливну суміш, що складається з бензину марки А-95 та спеціального масла, з дотриманням пропорції 1:50, а для чотиритактного двигуна суміш бензину і масла не потрібно - заливається чистий бензин як в автомобіль, і працює такий двигун тихіше!

Для тривалого терміну служби та ефективної роботи газонокосарки або мотокоси необхідно періодично проходити сервісне обслуговування в спеціалізованих майстернях.

Дата: 29.10.2014