Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Майбутнє за електрогенераторами нового покоління

Згідно з повідомленням interfax.ru, у вересні Якутія позбулася останніх восьми радіоізотопних термоелектричних генераторів. Завдяки розробленій федеральної цільової програми, яка діяла з 2004 року, республіку очистили від сімдесяти п'яти старих, небезпечних агрегатів. Завозили їх ще в 1970 роках для забезпечення роботи Північного морського шляху. Сьогодні такі технології безповоротно відходять у минуле.

Сучасні моделі потужних і безпечних електрогенераторів, створюваних за передовими технологіями мають застосування в багатьох галузях економіки. Сьогодні можна використовувати електрогенератори для автономного енергозабезпечення будинку, також як септики для дачі дізнатися ціну, що і робить вже безліч людей. Але технологічні новинки продовжують з'являтися. Знаходять своє втілення і нові ідеї.

Наприклад, доктор з Луїзіанського університету Віль Кааякарі розробив модель маленького генератора, вбудованого в підошву черевика або кросівки. Інноваційна технологія нових схем регулювання напруги дозволяє генерувати заряд для живлення електроніки. На завершальному етапі, планується створення досить потужного генератора, для одночасної зарядки декількох портативних пристроїв, повідомляє «MEMS Investor Journal».

Вже сьогодні, дві компанії в С-Петербурзі створили новинку, яка не має світових аналогів, твердотопливную опалювально-варильну піч з вбудованим в неї електрогенератором. Теплова енергія палаючого палива перетворюється в електричну. Потужність дозволяє підключати освітлювальні лампи і користуватися портативними пристроями. Це тільки перші ластівки суперсучасних технологій.

Дата: 27.11.2014

Дополнительная информация по ссылке: http://http://energorezerv.com.ua