Поиск

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Партнеры

Резервное электроснабжение

Электроснабжение здания

Раздел: Резервное электроснабжение

Даже если удалось провести централизованное электричество в здание, стоит помнить о различных внештатных ситуациях. То есть нужно подумать о независимых источниках электропитания, на случай ремонтных работ, поломок на линиях, которые могут затянуться более чем на один день.

Дата: 20.07.2015

Енергообладнання

Раздел: Резервное электроснабжение

У вас є можливість підібрати саме якісне обладнання під популярними в усьому світі торговими марками. Прилади використовуються для захисту електричних агрегатів. Захист може здійснюватися як для мінімальних побутових приладів, так і до великих промислових комплексів.

Дата: 27.11.2014

Джерело безперебійного живлення

Раздел: Резервное электроснабжение

Важко уявити життя людини при відсутності елементарних зручностей, пов'язаних з водопостачанням або каналізацією. Але от коли відсутнє світло, тоді виникають справжні проблеми і їх якось потрібно вирішувати.

Дата: 27.11.2014

Стабілізатори - Скільки коштує стабільна напруга?

Раздел: Резервное электроснабжение

Стабільна напруга є важливою характеристикою електромереж, від яких залежить надійна і продуктивна робота будь-яких електроприладів. Для отримання стабільної напруги використовуються стабілізатори, які дозволяють автоматично підтримувати в мережі задану напругу. Залежно від типу вихідної напруги стабілізатори діляться на три великі групи: стабілізатори електронні, сервопривідні і релейні (останні - майже з кам'яного століття! :)).

Дата: 25.11.2014

Генератори Honda

Раздел: Резервное электроснабжение

Щоб купити генератор Honda, необхідно провести ряд попередніх розрахунків. Слід визначитися з обсягами навантажень, вибрати тип двигуна генератора, синхронний або асинхронний генератор, розрахувати необхідну вихідну потужність, необхідний час безперервної роботи, вибрати систему запуску електростанції і багато іншого. Якщо ви ніколи раніше не стикалися з подібними питаннями, то краще проконсультуватися у фахівця в даній області.

Дата: 25.11.2014

Інверторні електростанції - в чому переваги?

Раздел: Резервное электроснабжение

У інверторних електростанціях реалізований принцип широтно-імпульсної модуляції. Вхідний змінний струм за допомогою випрямляча перетвориться в постійний струм. Потім відбувається стабілізація і вирівнювання амплітуд хвильових коливань за допомогою ємнісних фільтрів. Після цього отриманий постійний струм перетвориться в що виходить змінний струм.

Дата: 25.11.2014

Резервне безперебійне електроживлення будинку, офісу, виробництва

Раздел: Резервное электроснабжение

При зростанні навантаження на лінії електропередач можливі стрибки напруги або повне аварійне відключення енергопостачання. Це може призвести до багатьох небажаних наслідків, таких як зупинка виробництва на заводі, припинення роботи в офісі, відключення будинку від опалення та багато іншого. На відновлення електроживлення потрібно певний час, протягом якого ваша компанія буде простоювати, що позначиться негативно на виробничому циклі.

Дата: 25.11.2014

Автоматика або напівавтоматика для Вашого генератора?

Раздел: Резервное электроснабжение

Сучасні дизельні або бензинові генератори оснащуються системою автоматичного запуску, яка приблизно через хвилину подає напругу на все підключене до міні-електростанції обладнання, прилади, освітлення. При включенні центрального електропостачання генератор вимкнеться також автоматично, як і включився.

Дата: 25.11.2014

Чи можливе життя без електрики?

Раздел: Резервное электроснабжение

Для підтримки виробничого циклу, забезпечення електроживленням робочих приладів і техніки, електропостачання заміського будинку і т.д. не обійтися без автономного генератора електрики. Сфера застосування портативних електростанцій досить широка. Сьогодні кожен грамотний будівельний проект вимагає наявності резервного електропостачання на випадок аварійного відключення живлення. На ринку представлена велика різноманітність генераторів, що відрізняються за багатьма властивостями.

Дата: 24.11.2014

Резервна потужність - скільки треба?

Раздел: Резервное электроснабжение

Сьогодні на ринку представлена велика кількість автономних електрогенераторів, які суттєво відрізняються один від одного за багатьма характеристиками. При покупці портативної електростанції одним з найважливіших критеріїв вибору є її потужність. Якщо потужність генератора виявиться недостатньо високою, то він не зможе впоратися з потрібною навантаженням.

Дата: 24.11.2014